Gümüş Modeller:

Modellerimize 925 ayar gümüş üzerine ALTIN KAPLAMA yapmaktayız. Altın kaplama ile hem anti alerjik bir ürüne kavuşurken hem de gümüş takının kıymetini çok daha artırmış olmaktayız. Aynı zamanda kararma, çizilme, deforme olma gibi durumları da ortadan kaldırmaktayız. Mükemmel işçilikle gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde, kapalı kutuda ya da açık ortamda durmasında veya su ile temasında takınızda KARARMA, MATLAŞMA, RENK ATMA OLUŞMAZ! Takınızla gönül rahatlığında denize, havuza da girebilirsiniz.

Tüm gümüş modellerimize her duruma karşın 1 yıl ÜCRETSİZ BAKIM GATANTİSİ vermekteyiz. Nadiren de olsa krem, parfüm, şampuan, dezenfektan gibi kimyasal ürünlerle temasında matlaşma oluşabilmekte ya da kullanıcı kaynaklı kirlenme, çizilme, zincir kopması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Dilediğiniz zaman bize ulaşıp ücretsiz bakım/onarım kaydı oluşturarak takınızı gönderebilir, ilk günkü ışıltısıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. 


Altın Modeller: 

Altın modellerimizde ömür boyu bakım garantisi bulunmaktadır. Kirlenme, çizilme ya da kullanıcı hatası kaynaklı zincir kopması gibi durumlarda takınızı ilk günkü ışıltısıyla kullanmaya devam etmek için bize ulaşıp ücretsiz bakım/onarım kaydı oluşturabilirsiniz.  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR