1 2 3 >

Canım Anneme Hediye Takılar


Takılar değerli, uzun ömürlü ve akılda kalıcı olduğu için anneler için mükemmel hediye seçenekleridir. Anneniz için takı hediyesi aldığınızda seveceğine inandığınız parçayı seçmek için zaman ve emek harcadığınızı bilecektir. Her taktığında sizi ve eşsiz hediyenizi anımsamasını sağlayacak hediye takılar, zarif küpelerden pandantifli kolyelere ve elmas montür yüzüklere kadar pek çok tasarım olabilir. Seçenekler arttıkça anneniz için en doğru takının hangisi olduğunu belirlemek pek kolay değildir. Bu yüzden JewelMim’in birbirinden şık ve zarif takı koleksiyonuna göz atarak sevgili anneniz için en doğru hediyeyi seçmeye başlayabilirsiniz!

Anneye Hediye Gümüş Takı Modelleri


925 ayar gümüş takılar, annenizin bir ömür hatıranızı saklaması için harika bir hediye seçeneğidir. Yüksek kaliteli, ayar garantili ve kararmaz hediye gümüş takılar, anneniz için hem gündelik hem de davetlere özel şık kombinlere eşlik edebilir. Değerli taşlarla süslenmiş, minimalist veya özel figürlü anneye hediye kararmaz gümüş takılar mevcuttur. Henüz nasıl bir takı seçeceğiniz aklınızda şekillenmedi ise 925 ayar gümüş kolye koleksiyonundaki en çarpıcı tasarımlara göz atabilirsiniz.

Anneye Hediye Gümüş Kolye Modelleri


Taşlı, elmas montürlü, pandantifli veya zarif zincirli gibi pek çok farklı anneye hediye gümüş kolye modelleri mevcuttur. Elmas, inci veya değerli taşlarla süslenmiş gümüş kolyeler yaşı ve tarzı ne olursa olsun, tüm anneleri memnun edecektir. Elmas montürlü kolyeler annenizin eşsiz ve biricik olan değerini en iyi şekilde yansıtabilir. Koleksiyonda gümüş ve aynı zamanda anneye hediye altın kolye modelleri mevcuttur. Gümüş üzeri altın kaplama kolyeler gösterişli, sade veya taşlarla süslenmiş şekilde sunulur. 

Anneye Hediye Gümüş Küpe Modelleri


Günlük olarak kullanılabilen veya özel günde kombinlere ışıltı katmak üzere seçilen anneye hediye gümüş küpe modelleri, onun için en iyi takı seçimlerinden biri olabilir. Annenizin gittiği her yere taşıyabileceği çok yönlü gümüş küpeler çeşitli taş, inci, elmas veya sembollerle canlandırılmıştır. Anneye hediye altın küpe modelleri ise beyaz, sarı ve pembe altın renkleriyle farklı zevklere hitap edebilir. 

Anneye Hediye Gümüş Yüzük Modelleri


Bir annenin eşsiz sevgisini takdir etmek için anneye hediye gümüş yüzük modelleri de mükemmel bir seçim olabilir. 925 ayar ve kararmaz yüzük modelleri sonsuzluk sembolleri taşlar, elmas montür veya kalplerle süslenebilir. Anneye hediye altın yüzük modelleri 14 veya 8 ayar özellikleri ile gümüş üzerine kaplama olabilir. Altın koleksiyonunda da annenizi mutlu edecek elmas montürlü veya taşlı pek çok tasarım mevcuttur. 

Anneye Hediye Gümüş Bileklik Modelleri


Tılsımlı, zincir, taşlı veya baget anneye hediye gümüş bileklik modelleri, son zamanların en trend takıları arasında yer alır. Bütçeniz doğrultusunda değerli taşlarla süslenmiş veya sade tasarımların yer aldığı koleksiyon tüm annelerin zevkine hitap edebilir. Klasiklerden hoşlananlar için anneye hediye altın bileklik modelleri de mevcuttur. Rose gold, beyaz veya sarı altın kaplama bileklikler ile Anneler Günü veya doğum gününde onu mutlu edebilirsiniz. 

Kişiselleştirilmiş Anneye Hediye Gümüş Takılar 


Anneler için kişiselleştirilmiş hediyeler, sevgi ve saygının özel bir simgesi olarak bir ömür hatırlanabilir. Hem gümüş hem de altın bitişli olarak tercih edebileceğiniz kişiselleştirilmiş takılar JewelMim’de mevcuttur. Örneğin annenizin doğum ayına ve gününe özel değerli taşlardan oluşan takılar ince düşünülmüş bir hediye olarak onun gönlünü çalabilir. Yarı değerli taşlar ve renkli zirkonlarla takı setleri oluşturarak hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Anneler için kişiye özel hediye alternatifleri arasında kalpli, çiçekli, harfli veya hayvan figürlü pandantiflerden oluşan takılar da mevcuttur. Annenizin veya sizin isminizin baş harfinin yazılı olduğu bir takıyla onu mutlu edebilirsiniz. Sadece annenize özgü ve eşsiz bir hediye için özel tasarım kolyeler veya takılar da seçebilirsiniz. 

 

İndirimli Anneye Hediye Gümüş Takılar 


Yetenekli tasarımcıların elinden çıkan ve yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanan anneye hediye kararmaz gümüş takılar JewelMim’de ayrıcalıklı fiyat ve indirimlerle sunulur. Takının metal türüne, ağırlığına, taş kullanımına, kaplama ve ayarına göre değişen gümüş takılar her bütçeye uygun alternatiflerden oluşur. 

Siz de Anneler Gününde, doğum gününde veya annenizi mutlu etmek istediğiniz her an için en şık ve zarif takıları JewelMim’in özel fiyatlarıyla hemen sipariş edebilirsiniz!

 

güven ikonları

Güvenli
Alışveriş

Ücretsiz ve
Sigortalı Kargo

Hologramlı Kalite
Sertifikası

Kolay İade ve Değişim İmkanı

1 Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Özel Takı
Saklama Kutusu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR