Sıkça Sorulan Sorular

 


Satın aldığım takının garantisi var mı? 

Tüm takılarımız ilk 1 yıl içerisinde bir kez ücretsiz bakım garantisine sahiptir. 

Satın aldığım takıda kararma olur mu? 
Ürünlerimiz altın kaplama olduğundan kararma yapmamaktadır. Ancak çok sık karşılaşmasak da parfüm, şampuan gibi kimyasallarla teması sonucu matlaşma oluşabiliyor. Bu gibi durumlar için ücretsiz bakım garantisi vermekteyiz. 

Kolyeler zinciriyle birlikte mi satılıyor? 
Evet, tüm kolyeler belirtilen ölçüde gümüş zinciriyle birlikte satılmaktadır. 

Satın aldığım kolyenin zincirini farklı ölçüde üretebilir misiniz? 
Tüm kolyeler standart uzunluğundaki zinciriyle birlikte gönderilmektedir. Dilerseniz daha farklı ölçüde de üretim yapabilmekteyiz. Bu talebinizi bize iletmeniz yeterlidir. 

Satın aldığım yüzüğün ölçüsünü sonradan değiştirebilir miyim? 
Satın aldığınız yüzüklerde ölçü değişimi yapabilmektesiniz. Bu konuda değişimini yapmak istediğiniz ölçüyü bize bildirmeniz yeterlidir. Size verilecek kargo gönderi kodu ile yüzüğünüzü ileterek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Kargo ücretli mi? 
Üyelerimize özel tüm siparişlerde kargo ve taşıma sigortası üceretsizdir. Üyeliksiz alışverişe devam ederseniz, sistem ödeme adımında kargo ve taşıma sigortası ücretini otomatik olarak tutara ekleyecektir.  

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Tüm kredi kartlarıyla vade farksız 3 taksitte ödeme yapabilirsiniz. Yine tüm bankalara ait banka (ATM) kartlarıyla vade farksız tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bankalardan havale/EFT ile de ödeme yapabilirsiniz. 

Neden Kapıda Ödeme Seçeneği Bulunmuyor?
Siparişleri taşıma sigortası yaptırarak kargo firmasına verdiğimiz için maalesef kapıda ödeme ile çıkış yapamamaktayız. 

Bazı ürünlerin belirtilen kargoya veriliş süreleri 1-2 iş günüdür. Neden bu şekilde? 
Siparişiniz üzerine üretim yapmaktayız. Böylece ekstra stok maliyetlerimiz doğmamakta, size fiyat avantajı sağlamaktayız. Bu sebeple hazırda bulundurduğumuz "Aynı Gün Kargo" yapılabilen ürünler dışındaki takılar siparişiniz doğrultusunda üretilip kargo firmasına verilir. Belirtilen farklı süreler bundan kaynaklanmaktadır. 

Kargoya verilen siparişim ne kadar sürede teslim edilir? 
Adresinizin bulunduğu yere göre teslimat süreleri değişebilmektedir. Ancak kargo firması genellikle 1-2 iş gününde teslimat yapmaktadır. 

Siparişim kargoya verildikten sonra alıcı bilgilerinde değişiklik yapabilir miyim? 
Böyle bir talebiniz olması durumunda bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gönderici şubeye bilgi vererek istediğiniz değişikliği sağlayabilmekteyiz. 

Kargoda paketim kaybolursa ya da zarar görürse ne olacak? 
Size gönderilen paketi kargo görevlisinden teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Ambalajı açılmış, yırtılmış paketleri teslim almayarak kargo görevlisinden tutanak tutmasını ve paketi iade olarak bize göndermesini isteyiniz. Eğer siparişiniz kargoda kaybolacak ya da hasar görecek olursa, siparişinizi taşıma sigortası yaparak gönderdiğimiz için hemen gerekli işlemleri yaparak sizin mağdur olmamanızı sağlayacağız. 

Siparişimin paketi kargoda açılır ya da hasar görürse nasıl bir yol izlemeliyim? 
Kargo ambalajı hasar görmüş ya da açıldığından şüphelendiğiniz bir durum olursa kargo paketini teslim almayarak kuryeye tutanak tutturunuz. Durum hakkında tarafımıza bilgi ulaşır ulaşmaz gerekli kontrolleri yaparak siparişinizi yenileyeceğiz. 

Siparişleri hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz? 
Anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Zaman zaman Yurtiçi Kargo'da yaşanan yoğunluğa göre farklı kargo firmaları ile de gönderim yapılabilmektedir. 

Siparişimi henüz üretim aşamasındayken ya da kargodan teslim almadan iptal edebilir miyim? 
Elbette. Herhangi bir sebeple siparişinizi iptal etmeniz gerekirse, durumu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Gerekli işlemleri yaparak ödemenizin iadesini sağlamaktayız. 

İade etmek istediğim siparişimi size nasıl göndereceğim? 
Talebinizi bize iletmeniz durumunda iade işlemi için kayıt oluşturulacak, geri gönderim için size SMS ve e-posta yoluyla kolay gönderi kodu iletilecektir. Bu kodu kullanarak belirtilen kargo firması ile paketinizi bize iletebilirsiniz. 

Siparişimi hediye edeceğim kişiye bir hediye notu da yazabilir miyim? 
Elbette. Sipariş aşamalarında Hediye Notu alanı bulunmaktadır. Bu alandan hediye notunuzu ekleyebilir ya da kendi el yazınızla yazmak için boş bir hediye kartı gönderilmesini de isteyebilirsiniz. 

Siparişimi hediye paketi yapabilir misiniz? 
Tüm siparişler hediye sunumuna uygun çok beğenilen kutularda gönderilmektedir. 

Sosyal medya paylaşımlarınızda gördüğüm ürünleri internet sitesinde nasıl bulabilirim? 
"Instagram'da paylaştıklarımız" başlığıyla bu ürünleri ayrı bir sayfada listelemekteyiz. Kolayca sayfaya ulaşabilir, her bir ürünün detay bilgilerini görüntüleyebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca paylaşımlarda belirttiğimiz ürün kodlarını arama çubuğuna yazarak da kolayca ürün detaylarına ulaşabilirsiniz. 

Telefonla sipariş verebilir miyim? 
Kişisel bilgilerinizi ve ödemenin kartla yapılması durumunda kart bilgilerinizi vermeniz gerekeceğinden dolayı siparişlerinizi sizin oluşturmanız daha doğru olacaktır. 

Kalite Sertifikasını hediye edeceğim kişinin adına düzenleyebilir miyim? 
Sertifikaları isimsiz olarak düzenliyor, üzerinde yazan benzersiz kodla kaydediyoruz. Hediye edeceğiniz kişiye sertifika kartını da iletmeniz yeterli olacaktır. 

Sipariş verdiğim takıyı hediye edeceğim kişinin adresine, faturanın ise kendi adresime gönderilmesini isteyebilir miyim? 
Elbette. Hediyenizi sevdiğiniz kişiye taşıma sigortası yaparak güvenle ulaştırıyoruz. Faturanızı da e-Arşiv/e-fatura olarak kayıtlı e-posta adresinize iletiyor, dilerseniz kâğıt çıktı olarak da yine belirttiğiniz fatura adresine gönderiyoruz. Sipariş esnasında bu durumu iki farklı adres başlığı halinde görmektesiniz. 

Koleksiyonunuzda olmayan bir modelin özel üretimini yaptırabilir miyim? 
Yeni kalıp gerektireceğinden dolayı şu an internet üzerinden özel taleplere maalesef yanıt veremiyoruz. 

 
 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR