KOLAY İADE ve İPTAL HAKKI

 

Satışa sunulan ürünlerin, fotoğraflarında göründüğünden çok daha harika olduklarını sipariş ettiğiniz takıyı elinize aldığınızda siz de fark edeceksiniz. 

Herhangi bir sebep belirtmeksizin, satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 

Yine kargoya verilmiş olsa bile henüz teslim almadığınız siparişlerinizi de herhangi bir sebep belirtmeksizin iptal edebilirsiniz. 

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının JewelMim'e 15 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için İade sayfamızı kullanabilir, üye iseniz giriş yaparak kayıt açabilir ya da bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

Kayıt oluşturmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Yüzüklerde sonradan ölçü değişimi yapılması, kolyelerde sonradan zincir uzatma ya da kısaltma gibi işlemlerin yapılması, ürünlerin asıl renkleri dışında sonradan farklı renkte kaplama yapılması gibi durumlarda iade hakkı kullanılamaz. 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, kağıt çıktı varsa faturası-irsaliyesi, sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, sistemden alacağınız ya da size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir. 

İade ürünün bize ulaşmasının ardından bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Aynı şekilde henüz kargoya verilmemiş ya da kargoya verildiği halde henüz teslim almadığınız siparişlerinizi de iptal edebilirsiniz. İptal işleminiz sonrası iade ödemeniz sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına yapılır. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR