1

Figür Gümüş Kolyeler


Figürlü gümüş kolyeler ruh halinizi, tarzınızı ve enerjinizi bir anda yükseltebilen en zarif takılar arasında yer alır. Şık ve çekici bir şekilde kolyeye hareket katan özel figürler kişiliğiniz hakkında önemli ipuçları verebilir. Turna kuşu, papatya, baykuş, kelebek, kuğu, martı, uğur böceği, papağan, yusufçuk, lotus çiçeği, melek kanadı, kalp ve yaprak figürü gibi eğlenceli ve anlamlı sembolikler 925 ayar özel figürlü gümüş kolye modelleri olarak takı koleksiyonunuzda yer bulabilir. Ayar garantili özel figürlü gümüş kolyeler hem geleneksel hem de modern sembolleri bir arada barındırır. Siz de kişisel tercihlerinize ve hayat tarzınıza en uygun özel figürlü gümüş kolye modelleri için JewelMim koleksiyonuna göz atabilirsiniz. 


En Popüler Özel Figürlü Gümüş Kolye Modelleri


Figürlü kadın gümüş kolyeler, pandantiflerin şık ve göz alıcı duruşunun yanı sıra aynı zamanda anlamlarıyla pek çok kişinin ilgisini çekebilir. Genellikle kalbe yakın bir noktada taşınan özel figürler manevi çağrışımları da sembolize eder. Zirkon, safir, ametist, yakut ve zümrüt gibi değerli taşlarla süslenmiş özel figürlü kararmaz gümüş kolye modelleri iyileştirici sembolleriyle de öne çıkar. JewelMim takı koleksiyonunda beyaz, sarı ve rose gold, 14 ayar altın kaplama özel figürlü gümüş kolye modelleri mevcuttur. Henüz hangi modeli seçeceğinize karar veremediyseniz en çok tercih edilen figürlü kolyelere göz atabilirsiniz. 
 

Kalp figürlü gümüş kolye modelleri:

Sonsuz aşk, sevgi ve adanmışlığın sembolü olan kalp figürü en çok tercih edilen pandantiflerin başında gelir. Kararmaz ve ayar garantili kalp figürlü kolyeler uzun yıllar ilk günkü şıklığında koleksiyonunuzda yer bulabilir.
 

 Baykuş figürlü gümüş kolye modelleri:

Bilgelikle sembolize edilen baykuş figürü kolyelerde değerli taş işlemeleriyle veya sade bir şekilde kullanılır. Zekayla ilişkilendirilen baykuş pandantifleri felsefî yönü dolayısıyla pek çok kadının favorisidir.
 

 Kelebek figürlü gümüş kolye modelleri:

Ruhun özgür ve zarif duruşunu simgeleyen kelebek figürü de kolyelerde sıklıkla tercih edilir. Hafif ve her koşulda ince bir ruhu temsil eden kişiler için kelebekli kolyeler iyi bir seçim olabilir. 
 

 Kuş figürlü gümüş kolye modelleri:

Özgür ve dinamik turna kuşu, martı, kuğu ve daha pek çok farklı kuşun pandantifi kolyelere zarif bir çekicilik katar. Her baktığınızda bağımsız ve barış içerisinde yaşamayı ifade eden kuş figürlü kolyeleri seçebilirsiniz. 
 

 Çiçek figürlü gümüş kolye modelleri:

Saf, narin ve temiz duygular uyandıran çiçek figürleri gümüş kolyelere şıklık katan en popüler pandantifler arasında yer alır. Papatya veya lotus çiçeği gibi ruhun derinliklerindeki saflığı temsil eden figürlü kadın gümüş kolyeler ile takı koleksiyonunuzu güçlendirebilirsiniz. 

Hediye Olarak Özel Figürlü Gümüş Kolye Modelleri


Hediyenin zarif ve çekici görünmesi kadar anlamıyla karşınızdakini etkilemesi de son derece önemlidir. Ayar garantili özel figürlü gümüş kolyeler sahip oldukları çeşitli pandantiflerle hediye verdiğiniz kişiye olan duygusal mesajınızı iletmenizi sağlar. Kalp, çiçek veya hayvan figürlü gümüş kolye modelleri bu nedenle çok doğru bir hediye olabilir. Elbette hediye satın alırken o kişiyle olan bağınız, samimiyetiniz ve paylaşımlarınız ne tarz bir figür seçmeniz gerektiği üzerinde yol gösterici olacaktır. 

Sevgili veya eş için romantik bağları ve adanmışlığı çağrıştıran kalpli gümüş kolye modelleri klasik ve aynı zamanda unutulmaz bir hediye olabilir. Bilgeliği yansıtan baykuş, umudu temsil eden kuş veya şansı ifade eden uğur böceği ise anneniz için harika bir seçimdir. Arkadaş veya dosta hediye seçerken papatya çiçeği, yonca veya kelebek gibi ruhunun derinliklerine dokunan figürlü bayan gümüş kolyeler tercih edebilirsiniz. Kolyelerin renk, taş ve dokularına ise hediye edeceğiniz kişinin tarzına ve takı zevklerine dikkat ederek karar verebilirsiniz. 

Özel Figürlü Gümüş Kolyeler İçin Avantajlı Fiyatlar


Özel figürlü kararmaz gümüş kolye modelleri, çeşitli sembolleri yansıtan pandantifleri sayesinde takı koleksiyonları için özel bir katkı sunar. Çiçek, yaprak, böcek ve hayvan figürlü gümüş kolye modelleri; malzemesine, ağırlığına, taş kullanımına, ayar ve işçilik özelliklerine göre farklı bütçelere hitap eder. 

JewelMim yüksek kaliteli malzemelere ve işçiliğe sahip birbirinden şık kolyeleri avantajlı fiyatlarla sunar. Siz de sezonun en trend figürlü gümüş kadın kolyelerini bütçenize uygun fiyat ve indirim ayrıcalıkları ile JewelMim’de bulabilirsiniz!

 

güven ikonları

Güvenli
Alışveriş

Ücretsiz ve
Sigortalı Kargo

Hologramlı Kalite
Sertifikası

Kolay İade ve Değişim İmkanı

1 Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Özel Takı
Saklama Kutusu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR