Neden JewelMim?


Siparişinizle birlikte üzerinde İÇİNDEKİ ÇOK DEĞERLİ, ONA İYİ BAK yazan bir cep/çanta aynasını hediye olarak göndermekteyiz. 

Siparişinizi harikulade bir HEDİYE SUNUMU için tüm detayları düşünerek hazırlıyor, çok şık bir HEDİYE PAKETİNDE gönderiyoruz. Hediye paketinin ve üzerindeki yazıyla çok dikkat çeken hediye aynanın sunumunuza katacağı güzelliği siz de göreceksiniz. Mükemmel işçilik ve paketleme ile size keyif verecek bir sunumunuz olacak. 

Gümüş modellerimize kararmaya karşı özel ALTIN KAPLAMA yapmaktayız. Gümüş kolye modellerimizde kolye ucu ve zinciri komple 925 AYAR GÜMÜŞTÜR ve AYAR GARANTİSİ bulunmaktadır. Altın kaplama ile kararma, renk atma gibi durumları ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca nadir de olsa gümüşe alerjisi olan kullanıcılar için anti alerjik bir ürüne kavuşurken aynı zamanda gümüş tasarımın kıymetini de çok daha artırmış olmaktayız. Mükemmel işçilikle gerçekleştirilen ALTIN KAPLAMA sayesinde kapalı kutuda ya da açık ortamda durmasında veya su ile temasında takınızda KARARMA, RENK ATMA OLUŞMAZ! Takınızla gönül rahatlığında denize, havuza da girebilirsiniz. 

Altın modellerimiz komple 14K ya da 8K belirtilen ayarda altındır ve yine tüm altın modellerimizde de AYAR GARANTİSİ bulunmaktadır.  

Üretimin hiçbir aşamasında NİKEL KULLANMAMAKTAYIZ. 

Tüm modellerimiz KALİTE SERTİFİKALIDIR ve her duruma karşın tüm modellerimize ÜCRETSİZ BAKIM GARANTİSİ vermekteyiz. Çok çok NADİREN de olsa krem, parfüm, şampuan, dezenfektan gibi kimyasal ürünlerle temasında kirlenme, matlaşma oluşabilmekte ya da kullanıcı hatasından kaynaklı çizilme, zincir kopması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Her durumda dilediğiniz zaman bize ulaşıp ücretsiz bakım/onarım kaydı oluşturarak takınızı gönderebilir, ilk günkü ışıltısıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Tüm modellerimiz AYAR GARANTİLİDİR ve KALİTE SERTİFİKASINA sahiptir. Türkiye'de bir ilki hayata geçirmiş bulunuyoruz. Dijital sertifika uygulaması ile sertifika kaybı gibi durumları da ortadan kaldırmış oluyoruz. Siparişinizle birlikte gönderilen karttaki yönlendirmeyi takip ederek GARANTİ KAYDINIZI kolayca yapabilirsiniz. 

Tüm modellerimiz mücevher işçiliğinde tamamen EL EMEĞİ üretimdir. PERFECT SHINE - Mükemmel Parlaklık seviyesinde yüzeye sahiptir ve kullanılan tüm taşlar en üst kalitededir. Mücevher işçiliği kalitesinden dolayı taş düşmesi, zincir kopması gibi durumlar yaşanmamaktadır. 

Tasarımlarımızın fotoğraf ve videolarda göründüğünden çok daha harika olduklarını siparişinizi elinize aldığınızda siz de fark edeceksiniz. Sadece bir takı değil, harikulade bir HEDİYE PAKETİ ve unutulmaz bir HEDİYE SUNUMUNU alıyorsunuz. Paketleme ve kutularımız kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Fotoğraf ve videolarda gösterildiği gibi mükemmel bir HEDİYE PAKETİYLE göndermekteyiz. 

Üretimin her aşamasında iş güvenliği ve çalışan haklarına bağlılık sözümüzle faaliyet yürütüyoruz. Aynı zamanda takı dışındaki kullandığımız tüm malzemeler %100 geri dönüşümlü doğa dostudur. Markamızı tercihinizle bu sorumluluğumuza sizin de katılmanızdan son derece mutluluk duymaktayız.  

Kendi TASARIM ve ÜRETİMİMİZ olan modelleri kendi MARKAMIZLA yurt içinde ve yurt dışında mücevher takı tutkunlarıyla buluşturuyoruz. JewelMim güvencesiyle siparişinizi kolayca oluşturabilir, aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. 
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR