Garanti Kayıt


Gümüş ve altın takıların garanti sürecini siz değerli müşterilerimiz için oldukça önemli bir adım olarak görüyoruz. Memnuniyetiniz ve güveniniz bizim için her zaman önceliklidir.

Satın aldığınız gümüş veya altın takılarınızın garanti süreci, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar. Ürününüzü teslim aldığınızda www.jewelmim.com adresinden üyelik kaydı yapmanız takınızın garanti sürecinin başlaması için yeterlidir. Bu kayıt süreci, takınızın garanti süresinin başlamasını sağlar ve olası bir garanti talebinde bulunmanız durumunda işlemlerinizi hızlandırır. 

Kullanıcı hatasından kaynaklı bile olsa her durumda takınızı ilk günkü haliyle kullanmaya devam etmek için garantiden yararlanabilirsiniz. Üyelik kaydı, ücretsiz bakım/onarım/değişim garantisi için yasal bir zorunluluk değildir. Ancak kullanmakta olduğunuz takının markamıza ait olduğunun bir güvencesi olarak düzenlenen dijital sertifikanın oluşturulabilmesi için üyelik işlemi zorunludur. Garanti kaydı için takıyı satın alan, hediye eden ya da kullanan kişi fark etmeksizin üyeliğin olması yeterlidir. 

Jewelmim olarak, gümüş ve altın takılarımızın kalitesine son derece güveniyor ve bu güveni siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de bu güvenceyle, şıklığınıza şıklık katmak ve tarzınızı yansıtmak için Jewelmim'in eşsiz gümüş ve altın takı koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Kalite ve güvenceyi bir arada arayan takı tutkunları için jewelmim.com her zaman en doğru tercih olacaktır. 
Garanti Kaydını Başlat


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR